O mnie

Ładne Zdjęcia Studio

Z miłości do fotografii rodzinnej powstały Ładne Zdjęcia, które obecnie wykonuję w województwie Opolskim, dokąd serdecznie Was zapraszam. Ładne Zdjęcia to połączenie fotografii portretowej oraz lifestyle, czyli bardziej naturalnych ujęć.

Wykonuję sesje noworodkowe w Waszym domu, w studiu lub w plenerze. Plenerowe sesje ciążowe oraz Rodzinne. Naturalne sesje wizerunkowe.

Posiadam mobilną garderobę dla mam i maluszków oraz dodatki, z których możecie skorzystać, jesli tylko zechcecie. 

Sesja to powinna być dobra zabawa. Wiem, że marzycie o zdjęciach na których Wy i Wasze dzieci są naturalnie roześmiane i wiem jak je zrobić. Zapraszam Was na sesję, która jest przygodą –  spotkaniem, które będziecie miło wspominać.

Kasia
Wasz Fotograf

O mnie

Przez wiele lat pracowałam w korporacji, gdzie byłam odpowiedzialna między innymi za studio fotograficzne oraz zdjęcia firmowe, w tym portrety biznesowe oraz zdjęcia do kampanii promocyjnych.

Już wtedy fotografowałam pociechy znajomych i przyjaciół i stopniowo zakochiwałam się w fotografii rodzinnej. A kiedy sama zostałam mamą, postanowiłam wykorzystać ten czas na Ładne Zdjęcia.

Skupiam się na fotografii rodzinnej ale wykonuję też sesje narzeczeńskie oraz naturalne sesje wizerunkowe. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, serdecznie Was zapraszam.